Kdo jsme

Ondřej Karhan

Vystudoval magisterský obor Master of Business Administration na Argyros School of Business v rámci Chapman University ve městě Orange v americkém státě Kalifornie a magisterský obor mezinárodní daně na Golden Gate University v kalifornském San Francisku.

Pracoval několik let v mezinárodních společnostech v oblastech daňového poradenství a vnějších vztahů zaměřených na ekonomickou oblast. Působil ve státní správě v oddělení auditů a kontroly operačních programů EU.

Je předsedou představenstva holdingové společnosti FKC Group a.s., která zastřešuje různorodé rodinné obchodní aktivity a kterou řídí se svým otcem.
ondrej.karhan@ekvivalent.cz

Jan Hevessy

Vystudoval magisterský obor Podniková ekonomie na Vysoké škole ekonomie a managementu.

Pracoval několik let v českých a mezinárodních společnostech v ČR i zahraničí v bankovním a finančním sektoru. Následně působil na pozici generálního ředitele ve strojírenské společnosti dodávající do automobilového průmyslu.

Má vlastní zkušenost s řízením rodinné firmy, kam nastoupil jako zástupce nové generace. Vyjednal odkup podílu ve společnosti od druhého partnera z důvodu rozcházejících se obchodních strategií. Následně společnost reorganizoval, zvýšil výkonnost firmy, připravil firmu na prodej a poté ji úspěšně prodal mezinárodnímu koncernu z automobilového průmyslu.

Věnuje se správě rodinných aktiv. Je ženatý a má tři syny.

jan.hevessy@ekvivalent.cz


Důležitá fakta Top
problémy
rodinných firem

0%

rodinných firem jsou nyní ve fázi první generační výměny

0%

českých rodinných podniků nemá žádný plán nástupnictví

0%

rodinných podniků stále vlastní jen první generace


Reference

.
ekvivalent

Ekvivalent – růst firmy postavený na společných řešeních